znajdz produkt
Komentarze i oceny [22]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWESUBWOOFERYZESTAWY KOLUMNGŁOŚNIKI INSTALACYJNESŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startKolumnySubwooferyZestawyGŁoŚnikiSŁuchawkiProduktylinkikontakt
START              SERWIS JAMO NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE


ŁATWA INSTALACJA BEZ NARZĘDZI

Wbijany w ziemię uchwyt JGS-10 został zaprojektowany do montażu zewnętrznego głośnika satelitarnego Jamo JL-4 bez potrzeby użycia narzędzi. JGS-10 pozwala na jedną z najprostszych dostępnych obecnie instalacji zewnętrznych głośników. Zamocowanie i zablokowanie głośnika polega na skręcie o 45 stopni, a oznakowanie strzałką pomaga ustawić kierunek głośnika.

ZWIĘKSZONE BEZPIECZEŃSTWO

Znajdująca się w zestawie 7" płytka ochronna z ocynkowanej stali oferuje integratorom i użytkownikom możliwość zwiększenia bezpieczeństwa i stabilności przy instalacji uchwytu JGS-10, gwarantując głośnikowi satelitarnemu JL-4 bezpieczeństwo, stabilność i zachowanie odpowiedniej pozycji niezależnie od pory roku. Znajdująca się w zestawie śruba umożliwia zablokowanie głośnika na uchwycie, zapewniając jeszcze większe bezpieczeństwo w środowisku o zwiększonym ruchu.

TRWAŁOŚĆ W KAŻDĄ POGODĘ

Wykonany z wytrzymałego i odpornego na rdzę, wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa ABS, 10" uchwyt JGS-10 zapewnia wyjątkowa trwałość i odporność na czynniki pogodowe nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych.

Dane techniczne

Materiał Uchwyt: wzmocniony włóknem szklanym ABS, Płytka: ocynkowana stal
W zestawie Uchwyt 10", Płytka ochronna 7", Instrukcja montażu.
Wykończenie Matowy Gun Metal Gray
Wymiary 300x85x85mm
Waga 0,91kg
Przeznaczenie Do głośnika Jamo JL-4Powieksz do pelnego rozmiaru